Giriş

Kaydolun

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu takip edebilecek, onayı izleyebilecek ve turu bitirdikten sonra turu değerlendirebileceksiniz.
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifreyi Onayla*
İlk İsim*
Soyadı*
Doğum Tarihi*
E-posta*
Telefon*
Ülke*
* Bir hesap oluşturmak, Hizmet Şartlarımızı ve Gizlilik Bildirimimizi kabul ettiğiniz anlamına gelir.
Lütfen bir sonraki adıma geçmeden önce tüm hüküm ve koşulları kabul edin

Zaten üye misiniz?

Giriş
0850 360 55 50 [email protected]
Sea Genesis Travel 1483
TürkçeEnglish
TRY

Giriş

Kaydolun

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu takip edebilecek, onayı izleyebilecek ve turu bitirdikten sonra turu değerlendirebileceksiniz.
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifreyi Onayla*
İlk İsim*
Soyadı*
Doğum Tarihi*
E-posta*
Telefon*
Ülke*
* Bir hesap oluşturmak, Hizmet Şartlarımızı ve Gizlilik Bildirimimizi kabul ettiğiniz anlamına gelir.
Lütfen bir sonraki adıma geçmeden önce tüm hüküm ve koşulları kabul edin

Zaten üye misiniz?

Giriş

Mesafeli Satış Sözleşmesi

FERRY724.COM

MESAFELİ HİZMET SATIŞ SÖZLEŞMESİ​

MADDE-1. TARAFLAR

Satıcı: Sea Genesis Group Turizm Denizcilik AŞ. Polaris Plaza Maslak mah. Ahi Evran Cad. No 21 Sarıyer/İstanbul  Maslak VD 7571007775 Telefon:  0850 360 04 04  [email protected]

Alıcı: [Müşteri Adı] [Adres] [TCKN/Vergi Numarası] [Telefon Numarası] [E-posta Adresi]

MADDE-2. KONU

Bu sözleşmenin konusu, satıcı tarafından elektronik ortamda sunulan ürün/hizmetlerin satışı ve alıcının bu ürün/hizmetleri satın almasıyla ilgili olarak tarafların hak ve yükümlülüklerinin belirlenmesidir.

MADDE-3. SİPARİŞ

Alıcı, satıcı tarafından sunulan ürün/hizmetleri elektronik ortamda sipariş vererek satın almayı kabul eder. Sipariş, ödeme ve teslimat ile ilgili tüm detaylar bu sözleşme kapsamında yürütülür.

MADDE-4. ÖDEME VE FİYAT

Ürün/hizmet bedeli, alıcının siparişi sırasında belirttiği ödeme yöntemine göre tahsil edilir. Satıcı, fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar ve değişiklikleri önceden ilan etme yükümlülüğü bulunur.

MADDE-5. TESLİMAT

Ürün/hizmet, alıcı tarafından belirtilen adrese elektronik olarak ya da fiziksel olarak teslim edilir. Teslimat süresi, siparişin niteliğine ve alıcının konumuna bağlı olarak değişebilir.

MADDE-6. İPTAL VE İADE

Alıcı, satın aldığı ürün/hizmetin iptalini veya iadesini, satıcının belirttiği şartlar doğrultusunda gerçekleştirebilir. İade veya iptal sürecine ilişkin detaylar, satıcı tarafından belirlenen ve www.ferry724.com/rezervasyon-ve-iptal-sartlari adresinde ilan edilen iade politikası doğrultusunda yürütülür. Vize alınamamış olması, ayrıca bir iptal hakkı doğurmaz.

MADDE-7. SÖZLEŞMENİN GEÇERLİLİĞİ

Bu sözleşme, alıcı tarafından elektronik ortamda onaylandığı anda geçerlilik kazanır ve taraflar sözleşmeyi elektronik olarak kabul etmiş sayılır.

MADDE-8. UYUŞMAZLIK DURUMLARI

Taraflar arasında çıkabilecek uyuşmazlıklarda Türkiye Cumhuriyeti yasaları geçerli olup, ISTANBUL merkez mahkemeleri yetkilidir.

MADDE-9. DİĞER HÜKÜMLER

 

Bu sözleşme, tarafların hak ve yükümlülüklerini belirlemek amacıyla düzenlenmiştir. Taraflar, sözleşmenin hükümlerine uymayı kabul eder.

UYARILAR

  • Yurtdışı çıkış harç pulu tahsil etme yetkisi, satış acentelerine ait değildir.
  • Reşit olmayan müşteriler, gemi firması veya geminin kurallarına bağlı olarak, ebeveyni veya yasal velayet sahibi olmaksızın hizmetten faydalanamayabilir. Bu durumda, işbu sözleşmenin 6. Maddesinde belirtilen iptal koşulları devreye girecektir.
  • Yurtdışı ve K.K.T.C. turları açısından, ülkeler arası diplomatik ilişkilerden kaynaklı olarak bazı ülkelere giriş-çıkış yapılamamış olması, vize alınamaması veya sınır kapısından geçilememesi durumu, Paket Tur Düzenleyicisi ile Acente’nin sorumluluğu dışında olup, bu durumu taraflar kabul etmektedir.

 

TOPLAM ÜCRET:

ÖDEMELER NAKİT VEYA KREDİ KARTI İLE ÖDEME TARİHİNDE ACENTE’NİN SATIŞ SİSTEMİNDE GEÇERLİ OLAN KURLAR DİKKATE ALINARAK YAPILIR.

HİZMET ALAN(LAR) ADINA:

ADIMIZA DÜZENLENMİŞ OLAN VOUCHER’I OKUYUP, ANLAYIP, KABUL EDEREK BİR NÜSHASINI TESLİM ALDIM.

TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ GÖNDERİM ONAYI

MÜŞTERİ, SEA GENESİS GROUP TURIZM DENİZCİLİK A.Ş.’nin işletmekte olduğu markalar (lookbeds.com, cruise724.com, tatil724.com, ferry724.com vb.) ve tedarikçileri ve işbirliği içerisinde olduğu kuruluşlara ilişkin hizmet, reklam, ilan, kampanya ve faaliyetleri hakkında; tarafına bilgilendirme yapılmasına ve kendisiyle SEA GENESİS GROUP TURIZM DENİZCİLİK A.Ş.’ye bildirdiği iletişim kanalları üzerinden 6563 Sayılı Kanun uyarınca ticari elektronik iletiler/sms vb. paylaşılmasına onay vermektedir. MÜŞTERİ, verdiği onayı iptal etmek isterse bu durumu SEA GENESIS GROUP’un işbu mecralarda yer alan iletişim kanallarına bildirecek ve SEA GENESIS GROUP bilgilendirmeyi sonlandıracaktır.

Kabul etmiyorum                   Kabul ediyorum

MÜŞTERİ                             MÜŞTERİ

KİŞİSEL VERİLERİNİZİN KULLANIM ALANLARI

Satın aldığınız hizmet kapsamında toplanan ve işlenen kişisel verileriniz, sadece işin yapılabilmesi amacıyla ve gizlilik sözleşmeleri eşliğinde gerektiğinde;

– Gemi rezervasyonlarınızın yapılabilmesi,

– Ulaşımlarınızın sağlanabilmesi,

– Vize işlemlerinizin yapılabilmesi,

SEA GENESIS GROUP ‘un çözüm ortaklarına ve ifa yardımcısı konumundaki şirketlere veya diğer SEA GENESIS GROUP ‘un iştiraklerine aktarılmaktadır.

-Kişisel verileriniz, konaklama ve/veya yolculuk yapabilmeniz amacıyla yolcugemisi.com tarafından yurt içindeki ve yurt dışındaki anlaşmalı gemi firmaları ve hava yolu şirketleri ile paylaşılır. Bu gemi ve hava yolu şirketlerinden sizlere alacağınız hizmete ilişkin bildirimler gelebilir.

-Aracılığımızla rezervasyon yaptırdığınız gemi veya ulaşım aracı, Covid-19 kapsamında çıkan genelge ve yasal düzenlemeler gereği misafirlerden/yolculardan, kendilerine ve yakınlarına ait sağlık verileri gibi özel nitelikli kişisel veriler de dahil olmak üzere bazı kişisel veriler talep edebilir. Bu kişisel veriler, gerektiğinde resmi merciler ve sağlık kuruluşları ile paylaşılabilir.

-Ticari elektronik ileti gönderilebilmesi için E-Ticaretin Düzenlenmesi Hk. Kanun ile Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hk. Yönetmeliğe uygun olarak onay vermiş kişilere ait kişisel veriler, kendilerine ticari elektronik ileti gönderilebilmesi için Ticari Elektronik İletiler Hk. Yönetmelik gereği İleti Yönetim Sistemi A.Ş.’ye aktarılmaktadır.

 

KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ HAKLARINIZ

KVK.m.11’e göre aşağıda sayılan haklarınız bulunmaktadır. Bu haklarınızı kolaylaştırmak için sizler için ayrıca bir başvuru formu da SEA GENESIS GROUP tarafından hazırlanmıştır.

SEA GENESIS GROUP  tarafından web sayfamızda duyurulan ilgilimize başvurarak kendinizle ilgili olarak;

  1. a) Kişisel verinizin işlenip işlenmediğini öğrenme,
  2. b) Kişisel verileri işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme,
  3. c) Kişisel verilerin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme,

ç) Yurt içinde veya yurt dışında kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme,

  1. d) Kişisel verilerin eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme,
  2. e) Kanunda öngörülen şartlar çerçevesinde kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesini isteme,
  3. f) (d) ve (e) bentleri uyarınca yapılan işlemlerin, kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme,
  4. g) İşlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle kişinin kendisi aleyhine bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme,

ğ) Kişisel verilerin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğraması hâlinde zararın giderilmesini talep etme,

hakkına sahipsiniz.

*** AYRINTILI BİLGİ İÇİN BAKINIZ: https:// https://ferry724.com/guvenlik-ve-kisisel-verilerin-korunmasi

Rezervasyon Hattı